4 września 2011

Co sądzicie o tej kampanii reklamowej. Piękna?

Nie od dziś wiadomo, że skandal i prowokacja przyciągają wzrok i dodają rozgłosu. Nieważne czy dzieje się to w życiu czy jest to stosowane jako chwyt marketingowy. Firmy, wokaliści, artyści prześcigają się w byciu 'kontrowersyjnym' do tego stopnia, że nawet z dzieci robią obiekty sexualne. Ale nie o tym dziś.

Jak Wam się podoba najnowsza kampania Agent Provocateur z Paz de la Huerta w roli głównej?

It's known that controversies and provocation attract people. It doesn't matter where - in our life or in advertisements. Companies, artists etc are tryin to be more controversial. In XXI century when even kids are conceived as sexual objects. But not about it 2day. 

How do you like the newest campaign of Agent Provocateur with Paz de la Huerta?

Niby pomysł na kampanię ciekawy, niby coś się dzieje jednak wszystko jakby już kiedyś się wydarzyło. Jeszcze te napisy, które nie zostawiają pola wyobraźni. Nie wiem co wy o tym sądzicie?

Moim zdaniem Paz de la Huerta nie była dobrym wyborem do reklamy bielizny.

Jest po prostu niesmaczna. Do tego ta 'zmasakrowana poprawkami' twarz.

Quite interesting, but I think everything's happened before. And this text - it leaves no place for imagination. How do you think? And Paz de la Huerta with her face after many 'improvements'?

zdjęcia pochodzą ze strony http://www.zeberka.pl/

10 komentarzy:

 1. Średnio mi się podoba. I nie chodzi mi nawet o tą kontrowersję, ale trochę kiepskie same zdjęcia moim zdaniem są.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się podoba. Prześmiewczo potraktowali całe paradowanie gwiazd po imprezach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory uważałam Agent Provocateur za luksusową, seksowną, bardzo fajną bieliznę. Ta reklama krzyczy: "Sprzedajemy asortyment dla kur..!" Okropne. Jestem bardzo zniesmaczona.

  OdpowiedzUsuń
 4. mam podobne zdanie do Twojego

  OdpowiedzUsuń
 5. Piszę do Ciebie w bardzo nietypowej sprawie... ;)

  Otóż planuję artykuł... o blogerach. Tylko jeszcze nie wiem, gdzie go opublikuję, myślałam albo o wiadomosci24.pl, albo o swoim starym blogu, bo tam rzadko piszę (http://sol-monique.blog.onet.pl/), więc wreszcie miałabym o czym. To zależy od tego, jak długi mi ten artykuł wyjdzie i ile wypowiedzi blogerów uda mi się zdobyć. Jeżeli dużo, to opublikuję go zapewne na w24, bo tam miałby większą czytalność, co stanowiłoby dobrą reklamę dla blogów.

  Chcę napisać o ludziach, którzy piszą blogi o różnej tematyce i rozwijają w ten sposób swoje umiejętności pisarskie, fotograficzne itp. lub też na tym korzystają w różny sposób (znajdują pracę, dostają książki za recenzje, kosmetyki, ciuchy, organizują konkursy itp.). Twój blog uważam za interesujący i wart uwagi, więc chętnie bym o nim wspomniała w artykule. Z tego względu postanowiłam zapytać kilkanaście osób czy by mi nie napisały krótkich wypowiedzi o tym, jak zaczęła się ich przygoda z blogowaniem, jak wpadli na pomysł współpracowania z innymi firmami i wydawnictwami i czy w ogóle to robią czy też wolą pisać o swoich własnych książkach, wspomnieniach, doświadczeniach życiowych itp. i tak bardziej dla siebie, czy pisanie
  zabiera im dużo czasu, czy polecają innym taką formę wykorzystywania wolnego czasu, czy uważają, że to ich rozwija, czy mają w związku z tym jakieś plany na dalszą przyszłość, czy też to tylko sposób na nudę itp.

  Jeżeli byś chciała mi coś takiego napisać (wystarczy kilka-kilkanaście zdań o Twoim blogu), to byłabym wdzięczna.

  Wplotłabym to potem w tekst jako cytat i wyszłoby coś w rodzaju artykułu-reportażu. Dodam tam informacje wstępne ogólnie o czym piszesz bloga i zamieszczę tam również link, więc będzie to przy okazji jakaś reklama. W razie jakbyś chciała, to pisz na tego mojego maila: sol4me@o2.pl (tylko napisz w tytule maila ARTYKUŁ O BLOGACH).

  Pozdrawiam

  Sol

  (potrzebne mi to w tym tygodniu lub na początku przyszłego).

  OdpowiedzUsuń
 6. o Mato Kochana, ta modelka jest okropna!

  OdpowiedzUsuń
 7. nie ładna

  u mnie zmiany
  ps prosze Zapoznaj się z nimi

  OdpowiedzUsuń
 8. kampania średnia, ani mi się nie podoba, anie mnie nie oburza. ale moja miłość do Agent Provocateur jest wciąż taka sama :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* // Thanks for every comment xx