3 maja 2017

Jest magicznie!

Kiedy dostałam zaproszenie do magicznego ogrodu Somersby długo nie zastanawiałam się nad tym czy do niego wejść - odpowiedź była prosta! Każda przygoda z Somersby jest niezapomniana, a uchwycenie magicznych chwil jest bardzo proste mając wokół przyjaciół. Co kojarzy mi się z magicznymi chwilami? 
#jestmagicznie #magicseconds

Radość, uśmiech, chwile zapomnienia, chwile, które są niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. 
Mając do dyspozycji najnowsze Somersby Apple Secco oraz mini aparat Instax, zabrałyśmy się od razu do działania. Żeby nie było nudno zebrałyśmy wszystkie kolorowe balony lewitujące pod sufitem nowego mieszkania Agatki i zaczęłyśmy pstrykać. Muszę przyznać, że ciężko było się powstrzymać żeby nie wypić tego wytrawnego napoju od razu! Bawiłyśmy się świetnie, ale to chyba widać, prawda?
Pamiętajcie, nie kupicie straconego czasu. Sama wiem po sobie jak rzadko odzywam się do bliskich mi osób i zazwyczaj nie odezwę się pierwsza... Pędzimy niewiadomo dokąd zapominając o najwazniejszym: rodzinie. miłości i przyjaźni. W takich momentach uzmysławiam sobie, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Każdy z Nas przeżywa gorsze i lepsze chwile. Bądźmy przy nich obecni! Może Ci tego nie powiedzą, ale z pewnością docenią! Nauczmy się kreować magiczne momenty! Buziaki! 

4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* // Thanks for every comment xx